Weer in Volendam

NIVO POLL

Ton Schrier heeft het plan opgezet om aan de hand van 20 oude zwart/wit foto's voor bezoekers een wandeling uit te zetten in Edam. Oud Edam is het er niet mee eens en noemt dit 'verrommeling'. Bent u het eens met Oud Edam?
  • 17.89% JA 83 stemmen
     
  • 11.21% Geen mening 52 stemmen
     
  • 70.69% NEE 328 stemmen
     
Ton Schrier heeft het plan opgezet om aan de hand van 20 oude zwart/wit foto's voor bezoekers een wandeling uit te zetten in Edam. Oud Edam is het er niet mee eens en noemt dit 'verrommeling'. Bent u het eens met Oud Edam?

Contact

Drukkerij-Uitgeverij NIVO B.V.
Postbus 1, 1130 AA Volendam
Burg. van Baarstraat 42
1131 WV Volendam
redactie@nieuw-volendam.nl

 

Openingstijden:
Ma 07.30 - 18.30 uur
Di t/m vr 07.00 - 18.30 uur
Za 07.00 - 12.00 uur

Diverse nummers:
Telefoon: 0299 - 364830
Fax: 0299 - 350503

 

Afd. verkoop:
Ron Tol
Mobiel: 06-22914823
ron@nieuw-volendam.nl


Redactie:
0299 - 364830
redactie@nieuw-volendam.nl

 

Bezorging:
0299 - 364830

Afd. drukwerk:
Rene Schilder
Mobiel: 06-21656185
rene@nieuw-volendam.nl

 

Administratie (ma, di en do):
Mevr. Irma Veenboer-Mooijer
administratie@nieuw-volendam.nl

 

K.v.K. Hoorn 360.26749

BTW nr: 804826651 B01

 

Betalingen t.n.v.:
Drukkerij Nivo B.V.
BIC: RABONL2U
IBAN: NL78 RABO 0315600470

 

Bij geen gehoor kunt u de volgende privé nummers bellen:

 

Hoofdredacteur:
Pius Schilder: 0299 - 365675
Mobiel: 06 - 54331805
Pius@nieuw-volendam.nl

Algemeen:
Henk Visser: 0299 - 364983
Mobiel: 06 - 54778508
henk@nieuw-volendam.nl

SITEMAP

Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding en/of verstrekking van informatie op deze site is, behoudens voorafgaande schriftelijke toestemming van www.nieuw-volendam.nl niet toegestaan.
© Drukkerij Nivo BV, Volendam. Alle rechten voorbehouden. e-mail: redactie@nieuw-volendam.nl