Weer in Volendam

NIVO POLL

Vindt u het een goede zaak dat de zaterdagmarkt verhuisd naar het Europaplein?

Admiraliteit “De Soeverein” in de haven

12 juli 2011

Vorige week meerde een grote driemaster aan in de haven van Volendam. Het is een kopie van een 17e eeuws VOC-schip dat gebouwd is op Scheeprswerf Talsma in Osingahuizen/Heeg.
Het zeilschip “De Soeverein” is 58 meter lang, 7,2 meter breed en 33 meter hoog. Aan de drie grote masten zitten 10 zeilen. Naast de Marken Express lag de driemaster afgemeerd in de haven.
Het schip trok veel bekijks van de eigen ingezetenen en toeristen, die er vele foto’s van maakten. Met “De Soeverein” worden op het IJsselmeer zeiltochten met gezelschappen gemaakt.
 



Meer nieuws:

SITEMAP

Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding en/of verstrekking van informatie op deze site is, behoudens voorafgaande schriftelijke toestemming van www.nieuw-volendam.nl niet toegestaan.
© Drukkerij Nivo BV, Volendam. Alle rechten voorbehouden. e-mail: redactie@nieuw-volendam.nl