Weer in Volendam

NIVO POLL

Vindt u, net als CDA-lijsttrekker Sijbrand van Haersma Buma, dat Mona Keijzer 'heel hoog' op de CDA -kandidatenlijst moet komen te staan?

Jan Smit “doopt” zijn schip “Jan Smit”

21 mei 2011

Maandagavond klokslag 19.00 uur voer het nieuwe vlaggenschip van de Marken Express voor de eerste keer de Volendamse haven binnen.
Na het aanmeren onthulde Jan Smit, in het bijzijn van Jaap Sier (Erwt) een grote foto van zichzelf, die afgedrukt staat op de zijkant van de boot.
Het schip heeft de naam ‘Jan Smit’ gekregen.
Na deze officiële handeling konden de vele genodigden het fraaie schip bewonderen. De “Jan Smit” is 27 meter lang en 7 meter breed. Er kun-nen 250 passagiers aan boord. Op Scheepswerf Talsma in Franeker is de boot gebouwd.
 



Meer nieuws:

SITEMAP

Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding en/of verstrekking van informatie op deze site is, behoudens voorafgaande schriftelijke toestemming van www.nieuw-volendam.nl niet toegestaan.
© Drukkerij Nivo BV, Volendam. Alle rechten voorbehouden. e-mail: redactie@nieuw-volendam.nl