Weer in Volendam

NIVO POLL

Vindt u, net als CDA-lijsttrekker Sijbrand van Haersma Buma, dat Mona Keijzer 'heel hoog' op de CDA -kandidatenlijst moet komen te staan?

Kluis uit ABN/AMRO gehaald

04 augustus 2011

Het bankgebouw van de ABN/AMRO aan de Julianaweg staat al enkele maanden leeg. Het pand was aangekocht door Jan en Niels Veerman en Marco Sombroek.
Drie weken geleden heeft de directie van Administratiekantoor Bond het pand, beneden hun kantoor, aangekocht, waarin nu de nieuwe entree met kantoor komt.
In het pand stond nog de kluis van de bank en deze is dinsdag eruit gehaald. Met een vrachtwagen met takel is die eruit getild.
 



Meer nieuws:

SITEMAP

Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding en/of verstrekking van informatie op deze site is, behoudens voorafgaande schriftelijke toestemming van www.nieuw-volendam.nl niet toegestaan.
© Drukkerij Nivo BV, Volendam. Alle rechten voorbehouden. e-mail: redactie@nieuw-volendam.nl