Weer in Volendam

NIVO POLL

Vindt u, net als CDA-lijsttrekker Sijbrand van Haersma Buma, dat Mona Keijzer 'heel hoog' op de CDA -kandidatenlijst moet komen te staan?

Mooie keramiekkunst van Mieke Tol

18 januari 2012

Mieke Tol, die woont op het Siriusplein 35, heeft als hobby al van jongs af aan het boetseren met klei en kunstwerken maken van keramiek. Al 34 jaar verzorgt zij de cur-sus Keramiek van het Club- en Buurthuiswerk.
Elke woensdagavond komen 12 dames bijeen in De Ark (ervoor in De Kattekop) om creatief met klei aan de slag te gaan.
Het verzorgen van de keramiekavonden is de grote hobby van Mieke. Ook worden geregeld keramiek-kunstwerken tentoongesteld.
 



Meer nieuws:

SITEMAP

Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding en/of verstrekking van informatie op deze site is, behoudens voorafgaande schriftelijke toestemming van www.nieuw-volendam.nl niet toegestaan.
© Drukkerij Nivo BV, Volendam. Alle rechten voorbehouden. e-mail: redactie@nieuw-volendam.nl