
Erik Schouten ‘Voetballer van het Jaar’ van FC Volendam
Tot ‘Voetballer van het Jaar’ werd gekozen Erik Schouten.Vlak voor de wedstrijd FC Volendam-Jong Ajax werd hij lovend toegesproken door voorzitter Henk Kras. Erik Schouten is 24 jaar en de verdediger speelt al 4 seizoenen in het eerste van FC Volendam.
In totaal 78 wedstrijden speelde hij in het oranje shirt en 6 keer wist hij te scoren. Naast een bos bloemen kreeg de speler van het jaar uit handen van zijn vader Boy Schouten een fraai horloge met inscriptie en van zijn vriend Wietze van Diepen een fraai bronzen beeldje.
Door Henk Kras werd de wens uitgesproken dat Erik Schouten nog vele jaren bij FC Volendam kan blijven voetballen. Bij de uitreiking waren ook Bert van der Poppe en Kees Mooijer present.