't Bottertje
Lid worden
't Bottertje
Lid worden

Kerkberichten

MARIAKERK:
Woensdag 20 februari
09:00 uur: P. Stomph
19:00 uur: A. Goos
Vrijdag 22 februari
09:00 uur: P. Stomph
Zaterdag 23 februari
19:00 uur: A. Goos
Zondag 24 febr.; 7e zondag door het jaar
09:30 uur: J. Schilder
11:00 uur: J. Schilder
Maandag 25 febr.; 7e week door het jaar
19:00 uur: S. Tol
Woensdag 27 februari
09:00 uur: P. Stomph
19:00 uur: A. Goos
Donderdag 28 februari
19:00 uur: Mgr. J. Hendriks/P. Stomph; vormselviering J.F. Kennedyschool en de Springplank.
Vrijdag 1 maart; 1e vrijdag van de maand
09:00 uur: P. Stomph
Zaterdag 2 maart
19:00 uur: H. Versteeg
Zondag 3 maart, 8e zondag door het jaar
09:30 uur: A. Goos (Herenkoor)
11:00 uur: A. Goos
Maandag 4 maart; 8e week door het jaar
19:00 uur: S. Tol
Woensdag 6 maart (Aswoensdag; geboden Vasten- en onthoudingsdag); begin van de Veertigdagentijd
09:00 uur: P. Stomph/A. Goos
19:00 uur: E.J. van Teijlingen/S. Tol
Vrijdag 8 maart
09:00 uur: P. Stomph
Zaterdag 9 maart
19:00 uur: P. Stomph
Zondag 10 maart. Eerste zondag van de Veertigdagentijd
09:30 uur: P. Stomph
11:00 uur: P. Stomph/A. Goos; Presentatieviering 1e Heilige Communie
MISINTENTIES
Woensdag 20 februari
09:00 uur: Jan Tuyp en Geertje Buijs; Maartje Karregat e.v. Jan Schilder (Vik).
19:00 uur: Huibje Veerman e.v. Kees Bond, René Bond e.v. Elly Veerman, Kees Veerman en Duurtje Molenaar, Gerrit Veerman en Jeannette Boerlage en overige overleden families; Jan Mooyer e.v. Lesley Jones, Jaap Mooyer en Huibje Plat; Jan Zwarthoed en Trijn Snoek en overleden fam. Zwarthoed en fam. Snoek; Mis uit dankbaarheid voor de Heilig Clemens; Siem Admiraal e.v. Maartje de Boer; Thoom Koning (Janke).
Vrijdag 22 februari
09:00 uur: Jaap Tol, Aaltje de Boer en Jintje Schokker en Aal Buijs, Griet Tol e.v. Jack Koning; Voor alle vervolgde Christenen en hun vervolgers.
Zaterdag 23 februari
19.00 uur met zang van Het Nieuwe Koor.
Aal de Boer-Buijs en Bruin de Boer; Gerda Keizer e.v. Jaap Bont; Jan Zwarthoed e.v. Tinie Visser; Jannig Kras e.v. Cees Sier; Kees Kroon e.v. Geertje Tol en overleden ouders, broers en zusters; Klaas en Job Keizer, Sijmen Keizer en Neeltje Kwakman, Koos Jonk en Grietje Veerman (Does); Neel Kwakman en Jan Schokker en zoon Jan; Piet Veerman e.v. Truus Tol; Ruud van Olffen, familie Maurer, Henk Slootbeek en Marco Slootbeek zoon van Ina van Olffen; Thoom Kok (Keffer), Garie Kok e.v. Jan Keizer, Lia Stroek e.v. Patrick Schilder, Lau Sombroek en Neeltje Schilder en Michel Moshensky.
Zondag 24 februari
09:30 uur: Jannig Tol (Kip) en overleden familie; Pastoor van der Hulst.
Maandag 25 februari
19:00 uur: Jaap Jonk (Druif) en Jansje Jonk; Nel Jonk (Hamburg) e.v. Jan Smit.
Dinsdag 26 februari
19:00 uur: Petra Plat e.v. Peter Veerman.
Woensdag 27 februari
19:00 uur: Griet Jonk en Ben de Hont; Kees Smit e.v. Aaltje Koning, Albert Smit en Gerie Visser, familie Smit en Koning.
Donderdag 28 februari
19.00 uur: Vormselviering J.F. Kennedyschool en Springplank.
Bep Eerdhuijzen en Tiny Bond opa en oma van Marleen Eerdhuijzen; Bruin Tol bap van Dani Koning; Gerrie Mühren en Loek Schilder (de Bok) de opa en bap van Gaël; Gré Bien, Oma van Rob de Boer; Jaap Veerman (Som) e.v. Alie Schilder bappie van Sem Veerman en voor Bappie Freek Schilder; Jan Bas Zwier de opa van Evi; Jannetje Schilder e.v. Jaap Schokker oma van Tim Steur; Maart Bond (Duim) e.v. Jan Sombroek oma van Johan Tol; Neel Schilder-Jonk en Jan Schilder opa en oma van Bas Schilder; Nel Mooijer-Smit e.v. Klaas Mooijer en Oma van Tim en Sophie Mooijer; Opa en oma van Thijn Vernooij en oma Geesie; Trijn Joep Steur, Henk Koning, Trijn Plat e.v. Jack Plugboer de oma’s en bap van Amy Koning; voor Evert Veerman (Pen) en Antje Ballap en Jan Schokker de opa's en oma van Esmee Veerman en een beetje kracht voor de andere oma van Esmee, Neeltje Sier die erg ziek is; voor oma Gré en opa Kees van Kristy Schilder; Ynse Bosma opa van Kaey Kok.
Vrijdag 1 maart
09:00 uur: Cees Tol e.v. Griet Hansen; Voor alle vervolgde Christenen en hun vervolgers.
Zaterdag 2 maart
19:00 uur: Claus Veerman en Alida Pooijer en overleden kinderen; Gré Tol e.v. Jan Bond; Jannig Kras e.v. Cees Sier; Neel Kwakman en Jan Schokker en zoon Jan; Thoom Kok (Keffer) Garie Kok e.v. Jan Keizer, Lia Stroek e.v. Patrick Schilder, Lau Sombroek en Neeltje Schilder, Michel Moshensky; Ton Zwarthoed e.v. Antje Plat, Jaap Plat en Gaar de Boer, Afra Plat e.v. Johan Runderkamp, Gerda Keizer e.v. Jaap Bont.
Zondag 3 maart
09.30 uur met zang van het Herenkoor. Henk Tuyp en Geertje Kwakman, Jan Kwakman en Rika Prinsen; Pastoor van der Hulst; Pater Wim Zwarthoed, Jan Zwarthoed en Geertje Schokker en overleden kinderen.
Maandag 4 maart
19:00 uur: Jan Zwarthoed e.v. Tinie Visser; Laura Hoekstra, dochter van Thaam en Gaar Hoekstra; Lida Schilder (Vik) e.v. Jack Veerman, Jan Veerman en Jannig Mooyer, Duur Veerman en Hein Koning, Evert Veerman, Hein Schilder en Geertje Tol, Aris Schilder en Klaas Kwakman en zoon Harry, Nel Schilder en zoon Fred, Evert Steur , Gaar Schilder (Vik); Thomas Schilder, Maartje Veerman, Ab Veerman.
Woensdag 6 maart
Aswoensdag
09:00 uur: Fred Schilder; Ter ere van de Heilige Jozef; Wim Tol e.v. Nel Tol-Mühren.
19:00 uur: Albert Bien en Elisabeth Schilder dochter Gré en zoon Jaap; Jaap en Wolt Sier, Jan Zwarthoed e.v. Willy Sier en overleden familie Zwarthoed; Thoom Koning (Janke).
Vrijdag 8 maart
09:00 uur: Voor alle vervolgde Christenen en hun vervolgers.
Zaterdag 9 maart
19:00 uur: Cornelis Schilder en Elisabeth Kwakman; Gerda Keizer e.v. Jaap Bont; Jannig Kras e.v. Cees Sier; Thoom Kok (Keffer), Garie Kok e.v. Jan Keizer, Lia Stroek e.v. Patrick Schilder, Lau Sombroek en Neeltje Schilder, Michel Moshensky.
Zondag 10 maart
09:30 uur: Pastoor van der Hulst.
11:00 uur: Presentatieviering 1e Heilige Communie. Jan Sier e.v. Trijn de Boer.

VINCENTIUSKERK
Woensdag 20 februari
19:00 uur: E.J. van Teijlingen
Donderdag 21 februari
19:00 uur: E.J. van Teijlingen
Vrijdag 22 februari; Feest Cathedra, apostel Petrus (Sint Petrus’ Stoel)
19:00 uur: A. Goos
Zaterdag 23 februari
19:00 uur: P. Stomph
Zondag 24 febr.; 7e zondag door het jaar
09:45 uur: A. Goos; herenkoor
11:30 uur: A. Goos
18:00 uur: Rozenkransgebed: Jaap Tol
Maandag 25 febr.; 7e week door het jaar
19:00 uur: P. Stomph
Dinsdag 26 februari
19:00 uur: P. Stomph
Woensdag 27 februari
19:00 uur: E.J. van Teijlingen
Donderdag 28 februari
19:00 uur: E.J. van Teijlingen
Vrijdag 1 maart; 1e vrijdag van de maand
19:00 uur: A. Goos
Zaterdag 2 maart
19:00 uur: E.J. van Teijlingen
Zondag 3 maart; 8e zondag dor het jaar
09:45 uur: P. Stomph (herenkoor) 40 jarig huwelijk Frits Schilder en Annie Runderkamp, W. v.d. Bergstraat 10
11:30 uur: P. Stomph; E. van Teijlingen; Presentatieviering 1e Heilige Communie
15:00 uur: Uitstelling: A. Goos
18:00 uur: Lof t.e.v. Sint Josef; P. Stomph
Maandag 4 maart; 8e week door het jaar; Casimir
19:00 uur: A. Goos
Dinsdag 5 maart
19:00 uur: Mgr. J. Hendriks/A. Goos; Vormselviering Sint Petrusschool
Woensdag 6 maart (Aswoensdag; geboden Vasten- en onthoudingsdag); begin van de Veertigdagentijd
13:30 uur: Mgr. J. Hendriks/P. Stomph/A. Goos; opening Kruiswegwandeling
19:00 uur: A. Goos/P. Stomph
Donderdag 7 maart
19:00 uur: Mgr. J. Hendriks/P. Stomph/A. Goos; Vormselviering Sint Jozefschool, De Blokwhere en ‘t Kofschip
Vrijdag 8 maart; Johannes de Deo
19:00 uur: A. Goos
Zaterdag 9 maart
19:00 uur: H. Versteeg
Zondag 10 maart; Eerste zondag van de Veertigdagentijd
09:45 uur: E.J. van Teijlingen (herenkoor)
11:30 uur: E.J. van Teijlingen
18:00 uur: 1e Vastenoverweging; Johan Molenaar/Jan Tol (WN)
MISINTENTIES
Woensdag 20 februari
19:00 uur: Aal Sier (Dot) en Piet Sier (Robbert) en zoon Ronald, Eddie Tol, Hein Sier (Dot) en Aaltje Klouwer, Jan Sier (Dot) e.v. Gertruida Sul, en overleden familie Tol; Albert Tuijp, Trijntje Smit en zoons Appie en Jan Tuijp; Dick Zwarthoed e.v. Griet Keijzer; Fred Schilder; Gaartje Veerman (Pieter) e.v. Lucien de Puisseleire; Gebed aan de H. Moeder van altijddurende bijstand voor een genezing; Hein Guijt e.v. Aal Schilder, Nel Schilder en Siem Kemper; Hein Schilder e.v. Tiny Tuijp; Jaap Smit e.v. Marion Sens, Nancy Smit, Moeder van Ilse Veerman; Kees Tuip en Aaltje Tol en voor een zekere intentie; Leo Leeflang e.v. Jopie van der Wal; Willem Jonk en Pietje Koning, kinderen Antje Jonk en Klaas Jonk, schoonzoons Nico Vlak en Klaas Schilder.
Donderdag 21 februari
19:00 uur: Ans Schilder (Kakes) e.v. Wolt Mooijer, Aaltje de Boer, Jaap Mooijer en overl. familie Schilder (Kakes); Jan Tol (Kuup) en Geertje Schilder (Streier) en overleden familie Tol en Schilder.
Vrijdag 22 februari
19:00 uur: Ab Mooijer e.v. Antje Kras; Cor Zwarthoed en Maartje Zwarthoed en zoon Jan; Dick Tol e.v. Aaltje Zwarthoed en zoon Jacky Tol; Jan Zwarthoed en Gaar Tol; Jans Veerman-Tol (Sikkes) en Cor Veerman (Claus); Kees Jonk ev Tiny Schilder, Jaap Schilder en Geertje de Boer, Marian Schilder ev Richard Buijs, Jaap Jonk en Neeltje Kwakman, Aaltje Schilder, Jannig Tol ev Jan Steur; Sijmen Bond en Antje Bond-Veerman en zoon Ton Bond; Sijmen Tol e.v. Maart Jonk en overl.familie Tol en Jonk; Wim Sier e.v. Suze Sier-Deckwitz; Voor alle zieke mensen in Volendam.
Zaterdag 23 februari
19:00 uur: Clasina Tol en Henk Slotboom en overl. families Tol en Slotboom; Cor Tol echtgenoot van Maartje Schokker en overl. fam. Tol en Schokker; Elisabeth Jonk en Kees Tuijp; Grietje Molenaar en Gerrit Koning (Saar); Huibje Sier (Kwast) e.v. Jaap Koning (Lol) en overl. families Sier en Koning (Lol); Jan Schilder e.v. Jannig de Boer; Jan Sier; Kees Keizer e.v. Neel Mol, Grietje en Hein Keizer. Mgr. Cornelis Veerman, Jan Mol en Woldje Kwakman, Jaap Stroek e.v. Lijpje Mol; Klaas Kwakman en Hille Steur; Klaas Schilder (Kakes) en Aafie Steur (Bommie), zoon Tom Schilder en zoon Nico Schilder e.v. Margareth de Boer; Klazina Veerman; Neel Plat en Albert Sier; Neel Schilder en Gerard van Rijn en overl. familie; Pastoor Hoogervorst, Jannig Tuijp, Sijmen Veerman en Pater Freek Veerman; Thoom Kok (Keffer), Garie Kok e.v. Jan Keizer, Lia Stroek e.v. Patrick Schilder, Lau Sombroek en Neeltje Schilder en Michel Moshensky.
Zondag 24 februari
09.45 uur met zang van het Herenkoor. Jaap Schilder e.v. Jans Steur; Lau Schuijt; Nol Koning e.v. Maartje Mossel en overl. familie; Thames Smit en Geertje Koning, Meester Simon Mol en Cornelia van de Berg; Wim Koning en Maartje Tol (Dark).
11:30 uur: Annie van Zelst en Walter Blom; Cees de Boer (Corn) en Ciska Keizer en kleinzoon Kees Buis, zoon van Jack en Alie Buis, Gerard Reurs e.v. Hannie de Boer, Grietje de Boer e.v. Albert Tuip, en Bruin Tol e.v. Neeltje Smit; Gaar Mooijer, Jaap Mooijer e.v. Aaltje Kes, dochter Afra, zoon Wim en kleinzoon Robin Snoek; Henk Steur en Geertje Tol, en Klaas Mühren e.v. Eef Steur; Jan de Lange en Hilletje Steur; Klaas Plat en Grietje Jonk en zoon Piet; Stienek Waaijer en Bruin Jonk.
Maandag 25 februari
19:00 uur: Gré Mühren en overleden familie; Hans Schilder e.v. Maart Schilder; Kees van Vlaanderen en Lida Bond; Neel Kwakman en Jan Schokker en zoon Jan; Piet Zwarthoed, Klaas Tol e.v. Marie Tuijp en zoon Richard, Aal Veerman, Henry Koning e.v. Hilda Tol, Kees Tuijp en Lijst Sier; Tot rust van de ziel van Klazina Koning en Willem Buijs; Trijn Schilder e.v. Dirk de Boer.
Dinsdag 26 februari
19:00 uur: Aagje Klouwer e.v. Piet Plat; Gré Bond-Kunst en Kees Bond; Jan Veerman (Keuken) e.v. Maart Smit en overleden familie Veerman en Smit; voor onze parochie, voor het tijdelijke en eeuwige welzijn.
Woensdag 27 februari
19:00 uur: Aal Veerman; Ben Mol; Gaartje Veerman (Pieter) e.v. Lucien de Puisseleire; Harmen Sul en Maartje Kroon en overleden families Sul en Kroon; Jan Molenaar en Aal Koning-Koopman; Jan van Vlaanderen e.v. Gaartje Kwakman; Tini Mooijer en Aart Tuijp.
Donderdag 28 februari
19:00 uur: Willem Kwakman (Schemeravond) en Maartje de Boer.
Vrijdag 1 maart
19:00 uur: Aaltje Kras e.v. Klaas Schokker; Geertje Kwakman en Cornelis Buijs; Huibje Steur-Mol weduwe van Jaap Steur; Jan Veerman (Stek); Japie Kroon e.v. Gaartje Tol; Nico Klouwer e.v. Griet Kwakman (Kakes), Alie Kwakman en zoon Eric en voor alle zieke mensen; Simon Petrus Schilder e.v. Nely Schilder Appel; Voor alle zieke mensen in Volendam.
Zaterdag 2 maart
19:00 uur: Aaltje Karregat en Jaap Veerman (Post), en overleden familieleden; Antje Tuijp en Piet Karregat; Cees Keijzer (Bakker) e.v. Gonnie Koning; Clasina Tol en Henk Slotboom en overleden families Tol en Slotboom; Evert Lautenschütz e.v. Anneke van Dijk; Gerda Smit-Boelsz e.v. Wim Boelsz; Hein Schokker, Edwin Schokker en overleden families Schokker en Tuijp; Jan Molenaar en overl. families Molenaar en de Boer; Jannig Tol (Kip), Jacob Tol, Grietje Sier en Pater Bruin Tol; Kees Keizer e.v. Neel Mol, Grietje en Hein Keizer. Mgr. Cornelis Veerman, Jan Mol en Woldje Kwakman, Jaap Stroek e.v. Lijpje Mol; Kees, Alie en Nico Bank en verdere familie Bank en Sinkeldam; Klazina Veerman; Simon Kras echtgenoot van Fita Prumper; Theo Koning en overl. families Koning en de Boer; Thoom Kok (Keffer), Garie Kok e.v. Jan Keizer, Lia Stroek e.v. Patrick Schilder, Lau Sombroek en Neeltje Schilder en Michel Moshensky.
Zondag 3 maart
09.45 uur met zang van het Herenkoor. Uit dankbaarheid bij het 40-jarig huwelijk van Frits Schilder en Annie Runderkamp, Intentie: overleden familie Schilder en familie Runderkamp; Alie Zwarthoed en Dick Brinkkemper; Freek Schilder en Maartje Klepper en eerdere echtgenote Jannetje Veerman; Freek Schokker en Annie Schokker-de Boer, Hille de Boer, Cees Sier e.v. Annie Steur, Zr. Maria Steur en Gerard Reus e.v. Hanny de Boer; Jan Koning e.v. Gaar Koning-Tuijp en over. families Koning en Tuijp; Jan Steur (van Leur) en Neel Schilder en Jan Sier; Kees Tuip e.v. Simone Smit,en Frans van Bokkie (C. Tuip) e.v. Maartje Visser; Lou Buijs en Gaartje Buijs-Schokker; Thames Smit en Geertje Koning, Meester Simon Mol en Cornelia van de Berg; Wim Koning en Maartje Tol (Dark); Pastoor Jan Berkhout.
11:30 uur: Presentatieviering 1e Heilige Communie.
Aal Sul en Jan Keijzer en overl. families Sul en Keijzer; Jaap Hoogland ev Jannig Molenaar; Jan de Lange en Hilletje Steur; Klaas Plat en Grietje Jonk en zoon Piet; Liesbeth Sul en Freek Veerman; Piet Plat.
Maandag 4 maart
19:00 uur: Cas Klouwer en Neel Runderkamp en zoon Wim e.v. Jolanda Kroon; Evert Mooijer (Puul) e.v. Gaartje Mooijer-Sul; Hein Schokker en Antje Bond en zoon Jan; Jaap Bond( Reus) en Antje Schokker en zoon Jan; Jack Steur, zoon van Henk en Duur Steur; Kees Plat (Swing) e.v. Grietje Schilder; Marga Molenaar e.v. Edwin de Wit, Albert Molenaar e.v. Nel Moormann; Neel Kwakman en Jan Schokker en zoon Jan; Tot rust van de ziel van Klazina Koning en Willem Buijs; Trijn Tuijp en Klaas Koning en overleden familieleden Tuijp en Koning; Trijntje de Boer e.v. Jan Zwarthoed.
Dinsdag 5 maart
19.00 uur Vormselviering Sint Petrusschool. Evert Plat en Klaas Buijs, opa en bappie van Dave Plat; Jan Schokker e.v. Neeltje Sier, zieke oma van Yanick Bond , Frits Kemper e.v. Antje Veerman, Evert en Antje Veerman (Pen), Gré Kwakman e.v. Jaap Zwarthoed en Chris Schilder; Piet Smit (Pit) en Jan Plat (Bot) bappies van Rik Plat; Ton Tol e.v. Betje Zwarthoed, bappie van Jan Tol; voor onze parochie, voor het tijdelijke en eeuwige welzijn.
Woensdag 6 maart
Aswoensdag
19:00 uur: Aal Molenaar-Steur en Jan Molenaar-De Ridder; Albert Tuijp, Trijntje Smit en zoons Appie en Jan Tuijp; Alie Karregat e.v. Klaas Smit, Piet Karregat en Mies Steur; Andries Bootsman en Grietje de Boer; Cor Spaan e.v. Aal Tuijp en zoontje René; Crelis Consul e.v. Annie Sul, Kees Sul en Jannetje Smit, Jannetje Sul en Klaas Kroon, Jan Silven e.v. Gaar Veerman (Schieterhout); Gaartje Veerman (Pieter) e.v. Lucien de Puisseleire; Geertje Schilder (Gaar Sas ) en Jan Molenaar (Sille); Gerard de Lange e.v. Tinie Tol, Job Tol en Nel Kroon en voor een zieke; Jan en Geertje Tuijp en overleden familie; Jan Zwarthoed en Gaar Tol; Klaasje Schutte-Buijs e.v. Frits Schutte; Nicolaas Runderkamp en Petronella Bont, Nel Runderkamp e.v. Jos de Lange, Jan Zwarthoed e.v. Huib Runderkamp, Afra Plat e.v. Johan Runderkamp en dochter Mariska; Paul Bond e.v. Griet de Lange, Klaas Bond en Thea van den Hogen, Thoom de Lange en Trijn Schilder; Tom Pelk e.v. Klazina Pelk.
13:30 uur: Opening Kruiswegwandeling
Donderdag 7 maart
19.00 uur: Vormselviering Sint Jozefschool, De Blokwhere en ’t Kofschip.
Jan Zwarthoed (Wijn) opa van Noa Zwarthoed, echtgenoot van Huib Bont; Martin Kras e.v. Annie Kras-Bond, Pekkie Bond e.v. Trijn Schilder (Bok).
Vrijdag 8 maart
19:00 uur: Jan Buijs en Jans Voortman; Kees Buis, zoon van Jack en Alie Buis en Cees de Boer (Corn) en Ciska Keizer; Thames Koning en Lijst Smit, Kees Koning echtgenoot van Elly Segaar; Voor alle zieke mensen in Volendam.
Zaterdag 9 maart
19:00 uur: Clasina Tol en Henk Slotboom en overl. families Tol en Slotboom; Claus Veerman, Alida Pooijer en overleden kinderen; Gerda Schilder e.v. Dick Tol (Babbet) en overl. families Tol en Schilder; Jan Steur e.v. Hille de Boer en overl. fam. Steur en de Boer; Kees Keizer e.v. Neel Mol, Grietje en Hein Keizer. Mgr. Cornelis Veerman, Jan Mol en Woldje Kwakman, Jaap Stroek e.v. Lijpje Mol; Klaas Kwakman en Hille Steur; Klaas Schilder (Kakes) en Aafie Steur (Bommie), zoon Tom Schilder en zoon Nico Schilder e.v. Margareth de Boer; Klazina Veerman; Koes Plat en Afie van Vlaanderen; Nel Sier (Goot) e.v. Jan Zwarthoed (Bet); Thoom Kok (Keffer), Garie Kok e.v. Jan Keizer, Lia Stroek e.v. Patrick Schilder, Lau Sombroek en Neeltje Schilder en Michel Moshensky.
Zondag 10 maart
09.45 uur met zang van het Herenkoor.
Divera Veerman echtgenote van Herman Wulterkens; Duur Veerman (Keuken) e.v. Ab Veerman; Henk Tuijp e.v. Geertje Tuijp-Tol; Jan Molenaar en Griet Plat en overl. families Molenaar en Plat; Jan Schilder, Marie Keizer en dochter Gerda, de tantes Wies en Griet Keizer; Siem Mooijer (Luuk) en Tiny Hoekstra; Thames Smit en Geertje Koning, Meester Simon Mol en Cornelia van de Berg; Wim Koning en Maartje Tol (Dark).
11:30 uur: Klaas Plat en Grietje Jonk en zoon Piet.

SINT NICOLAASHOF:
Donderdag 21 februari; Petrus Damiani
19:00 uur: S. Tol
Zaterdag 23 februari; Polycaprus
09:00 uur: P. Stomph
Zondag 24 febr.; 7e zondag door het jaar
09:30 uur: Th. van der Woude
Dinsdag 26 februari
09:00 uur: E.J. van Teijlingen
Donderdag 28 februari
19:00 uur: S. Tol
Zaterdag 2 maart
09:00 uur: P. Stomph
Zondag 3 maart, 8e zondag dor het jaar
09:30 uur: E.J. van Teijlingen
Dinsdag 5 maart
09:00 uur: E.J. van Teijlingen
Woensdag 6 maart (Aswoensdag; geboden Vasten- en onthoudingsdag); begin van de Veertigdagentijd
09:00 uur: E.J. van Teijlingen
Donderdag 7 maart
19:00 uur: S. Tol
Zaterdag 9 maart
09:00 uur: P. Stomph
Zondag 10 maart; Eerste zondag van de Veertigdagentijd
09:30 uur: Th. van de Woude