
Toneel Burgernut met “Sinterklaas en de omgekeerde wereld”
In Volendam waren op 24 november de grote Sinterklaasshows. In Oosthuizen, in MFA De Groote Molen, waren een week later op vrijdag, zaterdag en zondagmiddag drie uitvoeringen door Toneelgroep Burgernut met het Sint Nicolaas-toneelstuk “Sinterklaas en de omgekeerde wereld”.
Tijdens de intocht in Oosthuizen stapte naast Sint Nicolaas ook Kokkie met een pan en pollepel uit de paardenwagen vandaan. Kokkie wilde Hollandse kost bereiden voor de Pieten. Zo werd meteen aandacht besteed aan de Sint-toneelstukken. Drie keer was de zaal zo goed als uitverkocht.
Dit jaar was er voor gekozen om het jeugdtoneel te combineren met enkele zeer speciale gastspelers, namelijk Sinterklaas en de Kerstman met hun gevolg. Dertien acteurs (jong en oud) speelden mee. Het werden mooie voorstellingen met prima toneelspel waarbij ook Sinterklaasliedjes gezongen werden.