
Pastalijm voor tegelwerk Huis van CarMar
VAB Afbouwgroep verzorgt o.a. het tegelwerk in de badkamers van het Huis van CarMar. Toen Evert Smit van de afdeling Calculatie en Werkvoorbereiding lijmfabrikant Eurocol op visite had, heeft hij gevraagd of Eurocol als huisleverancier van de meeste tegelzetters op het dorp niet een schenking kon doen.
Normaal gesproken doen zij dit niet vaak, maar voor dit speciale doel wilden ze graag een uitzondering maken. Woensdag werd door vertegenwoordiger André Sikking, de ter beschikking gestelde lijm overhandigd aan Jan Tol van Stichting CarMar.
De waarde van de levering pastalijm voor de wand en vloer komt totaal op 2.100 euro excl. BTW. Een geweldig initiatief en weer een mooi bedrag dat op de totaalprijs in mindering wordt gebracht.