Vandaag zijn we gesloten.

De Droom die uitkwam van La-Danse Dans en Sport uit Edam

Iris Oosterhof organiseerde een spectaculaire show in Theater de Purmeryn, waar meer dan 125 leerlingen hun talenten toonden in verschillende vormen van dans, muziek en optredens. Met behulp van Kim Jonk en een toegewijd team van vrijwilligers en professionals werden er twee uitverkochte voorstellingen gepresenteerd.

 

De optredens varieerden van klassiek ballet tot streetdance en omvatten deelnemers van alle leeftijden. De show combineerde muziek, poëzie en dialoog om de mysterieuze, humoristische en soms duistere aspecten van dromen weer te geven. Levendige kostuums, lichteffecten en een cinematografische achtergrond droegen bij aan de zintuiglijke ervaring.

 

Hoofdrolspeelster Charlotte Vlugt nam het publiek mee op een reis door droomscenario’s, waarbij verschillende emoties werden opgeroepen. De productie weerspiegelde de waarden van dansschool La-Danse: een hechte familie die zich inzet voor kwaliteit, professionaliteit en bovenal het plezier van het verwezenlijken van een droom.

Fotogalerij

× Hoe kan ik je helpen?