Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

Derde week bouwvak: Wijn, muziek en volle cafés

De derde week van de bouwvak is in Volendam al jaren synoniem voor gezelligheid en festiviteiten. Ook dit jaar stroomde het dorp vol met feestgangers die zich tegoed deden aan muziek, activiteiten en gezelligheid.

Op het Europaplein was Wijn op het Plein opnieuw een trekpleister. Met een aangenaam zonnetje in de nek schoof men massaal aan voor een goed glas wijn en een bijpassend hapje – een evenement dat inmiddels niet meer weg te denken is uit de derde week.

Op de Dijk zette de horeca alles op alles. Cafés boden een divers programma, van vrouwenquizzen en feestavonden tot kermisoptredens en diners. De inspanning betaalde zich uit: dag na dag stonden de etablissementen afgeladen vol. Al met al een geslaagd voorproefje op de aanstaande kermis!

Fotogalerij

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

× Hoe kan ik je helpen?