Vandaag zijn we gesloten.

Buurtbus Zeevang zoekt vrijwilligers

De buurtbus Zeevang is al meer dan veertig jaar een vaste waarde in het vervoer tussen de dorpen en Purmerend. Dagelijks rijdt het kleine busje meerdere keren heen en weer en biedt het plaats aan acht passagiers. Om deze service draaiende te houden, is de buurtbus nu op zoek naar nieuwe vrijwilligers.

Besturen van de buurtbus vraagt geen groot rijbewijs: met een normaal rijbewijs B kun je al achter het stuur. Vrijwilligers worden gemiddeld drie à vier uur per week of per twee weken ingezet, afhankelijk van beschikbaarheid. Dagen en tijden zijn in overleg af te spreken en je hoeft niet per se in de Zeevang te wonen om mee te doen.

Wie het leuk vindt om als vrijwilliger de buurtbus te besturen en zo een belangrijke rol te spelen in het lokale vervoer, kan zich melden via buurtbuszeevang@gmail.com
.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

× Hoe kan ik je helpen?