Beklim de Mont Ventoux voor Huis aan het Water
In september 2026 trekken deelnemers naar Frankrijk om wandelend of fietsend de Mont Ventoux te bedwingen. Ze doen dat voor zichzelf, voor een dierbare en om geld op te halen voor Huis aan het Water.
Wie belangstelling heeft maar eerst meer wil weten, kan terecht bij een informatieavond op dinsdag 17 februari van 19.00 tot 20.30 uur in Huis aan het Water aan de Hoogedijk 7a in Katwoude. Daar wordt uitleg gegeven over de actie, de voorbereiding en wat deelname betekent voor het team en het goede doel.
Iedereen is welkom, ongeacht conditie of ervaring. Vragen stellen kan die avond uitgebreid. Aanmelden kan via aanmelden@stichtinghuisaanhetwater.nl, maar binnenlopen zonder bericht vooraf mag ook. Meer informatie staat op de website van Groot Verzet tegen Kanker.