Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

Bestraten van de rozetten

Al sinds de bouwvak is aannemingsbedrijf Sturm bezig met het vernieuwen van de riolering in de twee rozetten tussen de Torenvalkstraat en de Schoklandstraat. De omvangrijke klus schiet al behoorlijk op.

 

Door Niels Buijs, prjectleider bij Sturm, werd Marco van der Gracht benaderd om het bestraatwerk van de rozetten uit te voeren. Als eerste zijn de Urkerstraat met de vier hofjes en de Schoklandstraat opgehoogd en nieuw bestraat. Deze week is begonnen met de 4 hofjes langs de geasfalteerde Scholeksterstraat.

Gestart werd met het Grutto- en Zilvermeeuwplantsoen. Daarna komen het Kievit- en Pluvierplantsoen aan de beurt. Ook alle stegen achter de woningen van de twee rozetten zijn opgehoogd en nieuw betegeld. De planning is dat rond Kerstmis alle grote bestratingswerken in deze woonwijk klaar zullen zijn.

Fotogalerij

× Hoe kan ik je helpen?