
Zwarthoed Schilders verlengt sponsorcontract St Mauritius
Zwarthoed Schilders is al vele jaren een trouwe sponsor van de plaatselijke gymnastiek- en turnvereniging. Met bijna 900 leden is St. Mauritius een grote vereniging en zeker ook voor de jeugd in Volendam onmisbaar.
Onlangs is de bouw gestart van het nieuwe Gymsportcentrum op de Broeckgouw, een geweldige nieuwe accommodatie dat voor St. Mauritius de nieuwe thuishaven wordt. De vereniging moet zelf zorg dragen voor de inrichting van de zaa. Turntoestellen, matten en alle andere materialen die daarbij horen zijn forse investeringen en deze zijn ook echt nodig.
De directie van Zwarthoed Schilders heeft daarom ook besloten om de samenwerking met St. Mauritius te verruimen en te verlengen en hoopt dat de vereniging zal slagen in haar ambities.