Vandaag geopend: 08.00 - 10.00

Zoekresultaten voor:

Vormselvieringen gestart in MariaKerk

Datum: 10-02-2025 Op 11 januari was de Presentatieviering voor de Vormelingen van 2025. Alle deelnemende groep-8-leerlingen en hun ouders en familieleden waren hiervoor uitgenodigd om zich voor te bereiden op het Heilig Vormsel dat de kinderen gaan ontvangen en de kerk zat helemaal vol.

Voor derde keer jeugd RKAV in Kras Stadion

Datum: 09-02-2025 Het is een grote wens van de organisatoren maar het is nog geen jaarlijks terugkerend iets, al werd het dit keer alweer voor de 3e keer georganiseerd. De jeugd van de RKAV mag één keer per jaar proeven hoe het voelt om in het stadion van de FC te mogen spelen.

Winterzon lokt dorpsgenoten naar buiten

Datum: 08-02-2025 Afgelopen weekend was het genieten geblazen in Edam-Volendam. Ondanks de verraderlijke gladheid op de wegen door ijzel, liet de zon zich het hele weekend volop zien. Als gevolg waren de terrassen gevuld met mensen gehuld in winterjassen en zonnebrillen.    

Dean Veerman ‘Baby van de Maand’

Datum: 08-02-2025 Dean werd op 22 januari geboren als zoon van Kees Veerman en Anne Boogaard en als broertje van Mick. Bij de geboorte woog hij 3630 gram en was hij 50 centimeter lang. De trotse ouders ontvingen een met cadeautjes gevulde pampertaart van DA Drogisterij & Parfumerie Gerro & Esther, een prachtig bloemstuk van Bloembinderij Roses & More en een toepasselijke goodiebag van Berend Botje Kinderopvang. Van harte gefeliciteerd!

Dans & Training Leeflang Koning succesvol in UDO voorronde

Datum: 08-02-2025 Afgelopen weekend namen de dansers van Dans & Training Leeflang Koning deel aan de tweede voorronde van de UDO Streetdancewedstrijd in Utrecht. Voor de acht teams en drie duo’s was de concurrentie loodzwaar, maar de nodige punten zijn binnengehaald. Met nog één voorronde te gaan, hopen de dansers zich te plaatsen voor het NK en misschien zelfs het EK 2025.