Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

‘Diep ontroerd’ door spandoeken Ultra’s Volendam en Hekside

Het gebaar maakte grootse indruk: vlak voor aanvang van de wedstrijd FC Volendam–FC Utrecht werden gigantische spandoeken ontvouwen, met daarop aandacht voor de betrokkenen en overledenen bij de Nieuwjaarsbrand van 25 jaar geleden.

Boven de tekst ‘De pijn blijft, de herinnering leeft, het dorp voor altijd verbonden’ werd een spandoek ontrold met 2001–2026 en daarnaast veertien sterren, met daarin de namen van de veertien jongeren die destijds omkwamen. Ook de vlag van het onlangs getroffen Zwitserland was erbij geplaatst en dat alles geschiedde onder begeleiding van Coldplays ‘Sky full of stars’.

De geste en het vele werk van de mannen van de Ultra’s Volendam, Hekside en FC Volendam zorgde voor tranen, brokken in de keel en kippenvel in het stadion. Enkele nabestaanden van destijds overleden jongeren waren aanwezig en gaven aan ‘diep ontroerd’ en ‘sprakeloos’ te zijn. „We konden er helaas niet bij zijn, maar zijn enorm geraakt door dit prachtige liefdevol initiatief”, liet een niet aanwezige nabestaande weten.

Fotogalerij

Comments (0)

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *