Kerstmaaltijd Kidsclub FC Volendam wederom groots spektakel
Zo’n tweehonderd Kidsclubleden van FC Volendam vierden woensdagmiddag in De Jozef het naderende kerstfeest, samen met een groot deel van de selectiespelers. Alle kaarten waren snel uitverkocht, en de spelers genoten samen met de kinderen én mascotte Frook The Fox van een uitgebreide kerstbroodtafel.
Frook, de Kerstman en zijn assistente Linda Bond maakten er een waar spektakel van. De kinderen gingen in gesprek met de spelers en de technische staf en genoten van de lekkernijen. De Kerstman vervulde bovendien enkele wensen: Frenk Schilder kreeg een FC Volendam-rugtas, terwijl Sylvie Buter de kampioensschaal even mocht vasthouden. Vele kinderen gingen blij naar huis met hun cadeau.
De dag werd afgesloten met een loterij, waarbij zeventien kinderen cadeaus ontvingen zoals ballen, sjaals en broodtrommels. Als hoofdprijs werd driemaal de titel “Pupil van de wedstrijd” uitgereikt. Zo werd het voor velen een onvergetelijke kerstervaring.




























