KIVO-cheque van 10.000 euro voor het Huis aan het Water
KIVO Plastic Verpakkingen vierde eind december haar 50-jarig bestaan. Er stonden diverse festiviteiten op het programma. In plaats van cadeaus vroeg de directie aan de relaties en personeel om een gift te doen voor een goed doel, namelijk het Huis aan het Water.
Dit is een huis voor iedereen die met kanker te maken heeft. De op-brengst van het jubileumfeest werd door de directie naar boven afgerond en dinsdag kon aan Matty Hakvoort en Karin Hoogeveen van het Huis van het Water een cheque t.w.v. 10.000 euro overhandigd worden.
Dit werd gedaan door Anneke Tol en de directie van KIVO: Robert, Henry en Louis Kwakman. De donatie van KIVO werd bijzonder op prijs gesteld door de vrijwilligers van het Huis aan het Water te Katwoude.

