Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

Nieuwe grasmat FC Volendam voorlopig niet goedgekeurd

Het nieuwe veld in het stadion van FC Volendam is niet goedgekeurd door de KNVB. Daardoor wordt de grasmat nu aan beide kanten een halve meter langer gemaakt. Dit gebeurt met grasplaggen die eraan worden bevestigd. Het nieuwe veld is 104 meter lang, terwijl het volgens de richtlijnen 105 meter moet tellen.

,,Ideaal is het niet”, deelt persvoorlichter Rick Sinnige mee over de situatie. ,,Maar het wordt wel goed opgevangen. Het veld zal ook klaar zijn voor de komende thuiswedstrijd tegen AZ van volgende week zondag. Het veld is een meter te kort, dat is een fout van de aannemer geweest; zoiets kan gebeuren.”

Er waren al lijnen getrokken op het nieuwe veld, maar die zouden inmiddels alweer bijna verdwenen zijn. Daardoor kunnen ze gemakkelijk weer opnieuw worden aangebracht, verzekert Sinnige. ,,Die moeten opnieuw worden uitgezet, maar dat is allemaal goed te doen.” Zo leidt de afkeuring naar verluidt niet tot onoverkomelijke problemen voor de club.

Fotogalerij

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

× Hoe kan ik je helpen?