Vandaag geopend: 08.00 - 10.00

Geslaagde rommelmarkt in het St. Nicolaashof

Na twee jaar afgelasting vanwege coronamaatregelen kon zaterdag eindelijk de rommelmarkt bij het Sint-Nicolaashof weer worden georganiseerd. De markt was dit keer niet in de Gouwzee, maar vond plaats in het Nicolaashof.

 

De bazaar was zo ruim opgezet dat hij de complete benedenverdieping bezette. Uiteraard was er naast de befaamde rommelmarkt verder ook genoeg te doen. De eerste bezoekers stonden al om negen uur ’s ochtends voor de deur. Het heeft de hele dag storm gelopen.

 

,,Daar waren we ontzettend blij mee”, zegt een van de organisatoren. ,,De opbrengst van de rommelmarkt wordt namelijk besteed aan activiteiten voor onze bewoners. Daarom willen we iedereen die heeft geholpen om deze zaterdag tot een onvergetelijke dag te maken hartelijk bedanken.”

Fotogalerij

× Hoe kan ik je helpen?