
Vervangen van Kwadijkerbrug nadert voltooiing
Half oktober vorig jaar is gestart met de vervanging van de Kwadijkerbrug in Kwadijk. De planning was dat deze werkzaamheden een half jaar zouden duren en dat het verkeer al die tijd moest omrijden. De brug voldeed niet meer aan de veiligheidseisen.
Op 15 oktober is gestart met het werk aan de oeververbinding over de Purmerringvaart, die Kwadijk (gemeente Edam-Volendam) verbindt met de Purmerdijk (Purmerend). Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier heeft de aannemers Gebr. Beentjes GWW uit Uitgeest en Hillebrand uit Middelburg opdracht gegeven deze klus uit te voeren.
Het werk schiet al aardig op. Er is een geheel nieuwe beweegbare brug geplaatst en aan beide oeverkanten zijn betonnen opritten geplaatst. Het verkeer zal nog korte tijd om moeten rijden. De nieuwe Kwadijkerbrug wordt binnenkort opgeleverd.