Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

Internationaal schermtoernooi in De Seinpaal

Schermvereniging En Cavant uit Purmerend bestaat dit jaar vijf jaar en dat was de reden om in samenwerking met haar sponsoren afgelopen weekeinde een internationaal toernooi te organiseren in De Seinpaal.

 

Met ongeveer 200 deelnemers uit verschillende landen werd van ’s morgens 10 tot ’s middags 5 uur gestreden met de degen, floret of sabel. Ongeveer 20 vrijwilligers liepen rond om alles in goede banen te leiden en om informatie te verschaffen aan degenen die nog nooit een wedstrijd schermen hadden gezien.

De hele dag werden op de vele wedstrijdbanen in de verschillende disciplines en leeftijdsklassen honderden wedstrijden gestreden, maar helaas waren de tribunes matig gevuld en bestond het aanwezig publiek vooral uit (groot)ouders, broers en zussen van de deelnemende atleten.

Fotogalerij

× Hoe kan ik je helpen?