
Streetdance, hiphop en breakdance voor 210 leerlingen in PX
Al voor het vierde jaar worden er vanuit het cultureel lesprogramma op de basisscholen van de SKOV danslessen gegeven. Dit is weer opgezet door Marleen Kras, die in het kader van “Cultuur kleurt het leven” coördinator is.
Voor alle groepen 4 van de scholen zijn de eerste drie danslessen gegeven met Streetdance en hiphop door Lize Keizer-Zwarthoed en de laatste les, breakdance, door Ramon Kes. Als afsluiting is er een gezamenlijke les in de PX met alle groepen.
Donderdag waren zo’n 210 jongens en meiden naar PX gekomen en het was een prachtig gezicht om al die leerlingen te zien dansen. Lize en Ramon hadden weer een leuk programma voor deze dansles gemaakt. Na afloop werden de kinderen getrakteerd op een ijsje.