
Gemakkelijke zege FC Volendam
FC Volendam beleefde vrijdagavond een probleemloze avond tegen TOP Oss. De koploper creëerde een groot aantal mogelijkheden, waarvan er uiteindelijk maar twee in het doel eindigden: 0-2 werd het. De beslissing van het duel liet lange tijd op zich wachten, maar kon uiteindelijk niet uitblijven.
Door: Laurens Tol
Volendam scoorde al in de 4e minuut: een vrije trap kwam terecht op het hoofd van Mawouna Amevor, die zijn 300ste wedstrijd speelde, en raak kopte. De gasten wisten in de periode daarna voor een groot deel te domineren en kregen aardig wat kansen om de score uit te breiden. Het spel aan de bal oogde beter dan zeker de laatste wedstrijd. Daarbij was Bilal Ould-Chikh weer heel belangrijk voor de club: hij strooide met goede voorzetten.
In de tweede helft bleef Volendam kansen creëren, maar verzuimde aanvankelijk de score uit te breiden. TOP Oss wist er maar weinig tegenover te stellen, de gasten gaven ook weinig weg. In de laatste tien minuten was het uiteindelijk aanvoerder Henk Veerman die eigenhandig de wedstrijd besliste in het voordeel van Volendam: hij schoot mooi binnen in de rechterhoek.