Vandaag zijn we gesloten.

SaniNet virtual reality nieuw bij Sani-Dump

In de showroom van Sani-Dump aan de Julianaweg 147 heeft men sinds kort als een van de eersten in Nederland het SaniNet virtual reality. Hiermee kan men van te voren zien hoe de toekomstige badkamer eruit komt te zien.

In de showroom maken de medewerkers van Sani-Dump een ontwerp aan de hand van de badkamer in 3D met de maten. Dan wordt het ontwerp aangepast aan de wensen van de klant.
Als het ontwerp gereed is mogen de klanten met de daarvoor bestemde bril een kijkje nemen in hun toekomstige badkamer. Zo krijgt men een reëel beeld van hoe het gaat worden met de grootte van de douche, de verhou-ding met de badmeubels, etc. Het is een revolutionaire doorbraak en iedereen is er echt dolenthousiast over.