Vandaag geopend: 08.00 - 10.00

Smaakverandering bij kanker: themabijeenkomst in Huis aan het Water

  

Katwoude – Door kanker of de behandeling ervan kunnen smaakveranderingen optreden. Soms verdwijnt de smaak geheel of gedeeltelijk, of wordt deze anders ervaren, bijvoorbeeld als een sterke metaalsmaak of een bittere smaak. Dit kan grote invloed hebben op het dagelijks eten en genieten daarvan.

Op vrijdag 14 februari organiseert Huis aan het Water een themabijeenkomst over smaakverandering bij kanker. Tijdens deze bijeenkomst vertelt chefkok Cees Neefjes hoe je kunt omgaan met veranderingen in smaak. Aan de hand van praktische voorbeelden en persoonlijke ervaringen laat hij zien hoe voeding weer prettiger en smaakvoller kan worden.

Daarnaast worden er verschillende smaaktestjes gedaan, zodat deelnemers meer inzicht krijgen in hun persoonlijke smaakbeleving. Ook is er ruimte voor tips en adviezen over hoe om te gaan met smaakverandering in het dagelijks leven.

De bijeenkomst wordt afgesloten met een lichte lunch, waarbij deelnemers hun smaakpapillen kunnen testen met de aanwezige producten.

Praktische informatie
Wanneer: 14 februari, van 10.30 tot 12.30 uur
Waar: Huis aan het Water, Hogedijk 7a, Katwoude
Aanmelden: aanmelden@stichtinghuisaanhetwater.nl

 

Meer informatie: Ella Visserman 06 81079094

Comments (0)

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *