Vandaag geopend: 08.00 - 17:30

Zo’n 300 kinderen spelen schoolhandbal in Sporthal Opperdam

  

Op donderdag 15 oktober stond Sporthal Opperdam de hele dag in het teken van het schoolhandbaltoernooi. Zo’n 300 kinderen van zeven basisscholen deden mee, verdeeld over 35 teams. In totaal werden 117 wedstrijden gespeeld, waarin 803 keer werd gescoord. Een wedstrijd duurde 10 minuten, met twee minuten pauze voor de veldwissel.

In de ochtend speelden de groepen 3, 4 en 5 in Opperdam Nieuw. Tussen de activiteiten door konden de kinderen vrij spelen in Opperdam Oud. De kinderen van groep 3 begonnen om 10.45 uur met een korte baltraining en speelden daarna ook wedstrijdjes. Om 12.00 uur was de prijsuitreiking. Vanaf 12.45 uur waren de groepen 6, 7 en 8 aan de beurt. Zij speelden tot 17.00 uur, nu in beide zalen, met de prijsuitreiking om 17.15 uur. Alle kinderen kregen een vaantje en de winnende teams van de groepen 4/5, 6, 7 en 8 namen een wisselbeker mee naar huis.

Bij groep 3 won Samensprong 3B, dat ongeslagen bleef, voor Blokwhere en Trimaran. In groep 4/5 ging de winst naar Blokwhere (groep 5), dat alle negen wedstrijden won. Scheepswerf 5A werd tweede en Sint Petrusschool derde. Groep 6 werd gewonnen door Jozefschool, gevolgd door Sint Petrusschool en De Blokwhere Jongens. In groep 7 was De Samensprong Kanjers de beste, voor Trimaran De Balblasters en Blokwhere. Bij groep 8 won Sint Petrusschool 8A, voor Sint Petrusschool 8B en ’t Kofschip.

Het toernooi was een samenwerking tussen Sport-Koepel en HV Kras/Volendam. Zo’n twintig vrijwilligers zorgden ervoor dat de dag soepel verliep. Veel ouders, opa’s en oma’s en andere belangstellenden keken toe. De wedstrijden werden onder meer geleid door scheidsrechters van net 10 jaar. Een bezoeker zei zoiets nog nooit te hebben gezien.

Foto’s: Dunion Online Marketing

Fotogalerij

Comments (0)

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *